Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Share this & earn $10
Top Channel Albania
Published at : 5 days ago
1244977 views
13222 K
1922 K

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.

Autore:Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: http://top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on YouTube Channel for NEWS and TV

Shows HERE: http://bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: http://bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: http://bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: http://bit.ly/2TJndeH
#PerputhenPrime#TopChannel
perputhenolsamuhametiborazemaniarjankonomitopchannelalbaniatakimexheloziteftuardiskutimeromanceprimeputhjeperqafimedebatetopchannel
Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim - Përputhen, 25 Shkurt 2021

Mevlani ndërpret takimin; Merr Ledjanën nga Eri në një kërcim - Përputhen, 25 Shkurt 2021

Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Al Pazar - 20 Shkurt 2021 - Show Humori - Vizion Plus

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021

Kojshia Show - Arjan Konomi i "PERPUTHEN" (Tregon cfare ndodhi mes Andit dhe Teas)

Kojshia Show - Arjan Konomi i "PERPUTHEN" (Tregon cfare ndodhi mes Andit dhe Teas)

Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Tronditëse; Antonela shpërthen në lot, historia e rëndë e jetës së saj ​- Përputhen, 22 Shkurt 2021

Vizioni i pasdites - Si udhetova ne 2 kontinente pa asnje lek - 22 Janar 2021 - Show - Vizion Plus

Vizioni i pasdites - Si udhetova ne 2 kontinente pa asnje lek - 22 Janar 2021 - Show - Vizion Plus

Aventurat e Julit, djali qe udheton boten pothuajse pa para

Aventurat e Julit, djali qe udheton boten pothuajse pa para

Roped with Olsi – Episode 16 – Visjan Ukcenaj jashtë Klanifornias

Roped with Olsi – Episode 16 – Visjan Ukcenaj jashtë Klanifornias

Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)

Vellezerit Lleshi - Per'Puthen (Kenge Humori 2021)

Andit i ikën truri nga takimi i Jasminës me Erlindin - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Andit i ikën truri nga takimi i Jasminës me Erlindin - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus

Binjaket - Loja te befte mire Bora Zemani dhe Donald Veshaj - Vizion Plus

Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Antonela dhe Juli, një takim jo i zakonshëm në shpellë - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Konkurrentët hedhin valle në studio – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Konkurrentët hedhin valle në studio – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Olsa Muhameti në TAR: Unë kam në dorë fakte që Tea ka pasur më shumë se një pëlqim në Për’puthen!

Olsa Muhameti në TAR: Unë kam në dorë fakte që Tea ka pasur më shumë se një pëlqim në Për’puthen!

Stafi i bën një kamera të fshehtë Arbana Osmanit - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

Stafi i bën një kamera të fshehtë Arbana Osmanit - Dua të të bëj të lumtur, 27 Qershor 2020

Atdheu e bën sërish! Një puthje në buzë si “dënim” për Sarën – Përputhen, 18 Shkurt 2021

Atdheu e bën sërish! Një puthje në buzë si “dënim” për Sarën – Përputhen, 18 Shkurt 2021

Një këngë vetëm për Për’Puthen ndez programin– Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Një këngë vetëm për Për’Puthen ndez programin– Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Sara i përgjigjet pyetjeve të publikut - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Sara i përgjigjet pyetjeve të publikut - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Performanca e “dy shoqeve” qe ndezi skenen e “Kenges Magjike”

Performanca e “dy shoqeve” qe ndezi skenen e “Kenges Magjike”

Çifti 12 vite pa fëmijë, merr surprizën e bukur në Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021

Çifti 12 vite pa fëmijë, merr surprizën e bukur në Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021

Takimi Antonela - Mevlan; Dhurata, emocione të forta, debate dhe xhelozi - Përputhen, 29 Janar 2021

Takimi Antonela - Mevlan; Dhurata, emocione të forta, debate dhe xhelozi - Përputhen, 29 Janar 2021

Antonela në ngashërim; Babai na kërcënonte, më dhunonte mamanë - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Antonela në ngashërim; Babai na kërcënonte, më dhunonte mamanë - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Historia e Antonelës trondit studion, të gjithë duke qarë - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Erjoni, iku nga "Perputhen" vjen ne "It's My Love", 3 hyrje te reja nga Shqiperia - It's My Love 12

Erjoni, iku nga "Perputhen" vjen ne "It's My Love", 3 hyrje te reja nga Shqiperia - It's My Love 12

Erlindi eksitohet në takimin me Jasminën, studio shpërthen në të qeshura - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Erlindi eksitohet në takimin me Jasminën, studio shpërthen në të qeshura - Përputhen, 22 Shkurt 2021

Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran  - Përputhen, 23 Shkurt 2021

Kjo është ndarja më zhgënjyese që keni parë në ekran - Përputhen, 23 Shkurt 2021

U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020

U njohën në Facebook, takohen në studio për herë të parë - Dua të të bëj të lumtur, 15 Shkurt 2020

Antonela bëhet problem, ndërhyn në fotot e Mevlanit dhe Ledjanës - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Antonela bëhet problem, ndërhyn në fotot e Mevlanit dhe Ledjanës - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

Ana i thyen zemrën Rinianit! - Përputhen, 23 Shkurt 2021

Ana i thyen zemrën Rinianit! - Përputhen, 23 Shkurt 2021

Përballen Sindi dhe Juli, që pas incidentit të së hënës – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Përballen Sindi dhe Juli, që pas incidentit të së hënës – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Dita 46: Një gradë celcius, unë s'kam ku flë

Dita 46: Një gradë celcius, unë s'kam ku flë

24 vite pa parë të atin, shokon 28 vjeçari: “Na la me mamin te gjyshi dhe nuk u kujtua më për ne”

24 vite pa parë të atin, shokon 28 vjeçari: “Na la me mamin te gjyshi dhe nuk u kujtua më për ne”

Çka ka shpija - Sezoni 7 - Episodi 18

Çka ka shpija - Sezoni 7 - Episodi 18

Nxehet skena në Just Dance! Bela sfidon me striptizëm konkurentin e ri “E Diell”, 21 Shkurt 2021

Nxehet skena në Just Dance! Bela sfidon me striptizëm konkurentin e ri “E Diell”, 21 Shkurt 2021

Ka nje mesazh per ty - Vajze apo djale? Zbulojne ne studio gjinine e bebit!  (21 Shkurt 2021)

Ka nje mesazh per ty - Vajze apo djale? Zbulojne ne studio gjinine e bebit! (21 Shkurt 2021)

Një vajzë e virgjër, vjen në Për’puthen – Përputhen 4 Nëntor 2020

Një vajzë e virgjër, vjen në Për’puthen – Përputhen 4 Nëntor 2020

Dua të të bëj të Lumtur - Më fal që isha aq xheloz

Dua të të bëj të Lumtur - Më fal që isha aq xheloz

Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth - Përputhen, 19 Shkurt 2021

Mevlani refuzon Sarën në takim, Antonela çohet dhe e puth - Përputhen, 19 Shkurt 2021

Takim në shpellë me Antonelën

Takim në shpellë me Antonelën

Takimi 4 minuta mes Sindit dhe Muratit - Përputhen, 23 Shkurt 2021

Takimi 4 minuta mes Sindit dhe Muratit - Përputhen, 23 Shkurt 2021

7 mëkatet e Shqipes! Ndizet diskutimi mes ish-konkurentëve të Përputhen“E Diell”, 21 Shkurt 2021

7 mëkatet e Shqipes! Ndizet diskutimi mes ish-konkurentëve të Përputhen“E Diell”, 21 Shkurt 2021

Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

E papritur;  Sindi shkon te godasë  Mevlanin, çfarë po ndodh– Përputhen, 15 Shkurt 2021

E papritur; Sindi shkon te godasë Mevlanin, çfarë po ndodh– Përputhen, 15 Shkurt 2021

Ftesë në 5, Aulona dhe Tomi 11 vite bashkë, intervista e parë si çift ,19 Shkurt 2021, Pjesa 1

Ftesë në 5, Aulona dhe Tomi 11 vite bashkë, intervista e parë si çift ,19 Shkurt 2021, Pjesa 1

Antonela ti ke dal me Julin, se publiku e do, jo se ti e ndjen - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Antonela ti ke dal me Julin, se publiku e do, jo se ti e ndjen - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Perputhen -ledjana  Mevlani Antonela

Perputhen -ledjana Mevlani Antonela

Thirrja “Ledjana ik zhduku”, Antonela e ka me Ledjanën - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Thirrja “Ledjana ik zhduku”, Antonela e ka me Ledjanën - Përputhen, 24 Shkurt 2021

Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021

Exclusive – Fenomeni Për’puthen –21 Shkurt 2021

Publikohet video e dhunës/ Përballje e ashpër mes kunetërish, “mollë sherri” bëhet testamenti

Publikohet video e dhunës/ Përballje e ashpër mes kunetërish, “mollë sherri” bëhet testamenti